Fortoresse

In jos

Cireasa Masterchef! Fortoresse

Mesaj  Vizitator la data de Vin 14 Mar 2014, 19:22

Linkul jocului : http://www.fortoresse.com/
Fortoresse este un joc cu bataie in care exista 2 echipe albastru si rosu. Este un joc creat de atelier 801 , admini jocului transformice. Tu fiind un avatar trebuie sa lovesti inamici cu pistolul. Momentan este beta. Mai multe despre joc pt. cei incepatori , cand accesezi linkul iti arata asa: 

Pt. cei cu cont de tfm va puteti loga cu acelasi user si parola , iar pt. ceilalti va puteti face un cont nou la 'creeaza un cont' sau daca nu vrei poti juca ca un musafir. Pe mine ca user ma cheama Toiosyko chiar daca nu asta e userul meu tfm. Cand incepi sa joci iti arata jos asa  , sunt tipurile de pistoale

Eu zic sa alegeti primul pistol , are mai multe gloante.
Jos la meniu este magazinul numai stiu sigur denumirea am sa editez..dar este scris cu galben.

La magazin pt. inceput primesti 100 cartofi pe care ii poti folosi cumparand avatare sau pistoale.
Acestea sunt avatarele:

Primul set de pistoale (mai puternice)

Al doilea.

Cum fac cartofi?
Pai cand echipa ta castiga primesti 3. Iar cand esti in fortareata si o aperi primesti 1 chiar daca echipa ta nu castiga. Fortareata arata asa si fortareata ta este cea cu steagul echipei tale.

O poza din joc

Si inca ceva de stiut: Cu E poti sa iti umpli gloantele mai repede decat ar trebui. (atunci cand ajung la zero) iar cu mouse-ul poti face scut atunci cand vrei sa te aperi de inamici.

Ultima editare efectuata de catre Dya in Vin 14 Mar 2014, 19:27, editata de 2 ori
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Cireasa Masterchef! Re: Fortoresse

Mesaj  Vizitator la data de Vin 14 Mar 2014, 19:25

Daca aveti vreo nelamurire despre joc , puteti intreba aici. Smile
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  ciel la data de Dum 06 Apr 2014, 14:57

Ma joc,e dragut,am M40 A5 =.=
ciel
CandyKinz
CandyKinz

masculin
KinzCash : 19503711
Localizare : ....

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 06 Apr 2014, 19:52

Mama,a copiat la greu TFM >_< Nu ati vazut ca in colt e soricelul ala in cutie,ca pe tfm? Smile)
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  doofenshmirtz la data de Dum 06 Apr 2014, 20:31

Mikky11 a scris:Mama,a copiat la greu TFM >_< Nu ati vazut ca in colt e soricelul ala in cutie,ca pe tfm? Smile)

Fortoresse este un joc facut de echipa Atelier 801 (Transformice)

doofenshmirtz
CandyKinz
CandyKinz

Varsta : 9
feminin
KinzCash : 19432827

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos