Cromimi

In jos

Cireasa Masterchef! Cromimi

Mesaj  Vizitator la data de Sam 01 Mar 2014, 11:34

Cromimi este un joc cu hamsteri si soricei in principal la level mai mare poti lua si ratoni. Jocul este cam ca si w dar mai plictisitor , poti lua haine , mancare , trebuie sa cureti cusca animalului cand e murdara , iar cand ii se termina apa din cusca sa o umpli , exista si jocuri , la toate se castiga doar puncte xp cu care faci level up , inafara de un joc unde e gen wheel of wow cu 3 incercari in care razuiesti si castigi banuti. De asemenea animalele se pot inbolnavi le duci la doctor el iti va spune ce medicament sa iei si tu il dai animalului.Exista si parcuri in care cred ca se fac un fel de concursi , alergat..etc. Ce e diferenta intre w si joc este ca exista 'triburi' in care iti trebuie cativa banuti ca sa te bagi in ele , conteaza si ce fel de trib e , acolo din cate inteleg , in conditie de ce trib, esti , castigi zilnic cate o parte din costumatia tribului.  Lol!  Pe joc ma numesc Toiosyko. Sper sa il jucati , e ceva bun atunci cand te plictisesti. =)))
P.S: Jocul e inventat tot de ceea care a inventat si sweet flirt din pacate nu exista si server roman.
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Cireasa Masterchef! Re: Cromimi

Mesaj  Chef Foa la data de Sam 01 Mar 2014, 11:37

Cred ca il voi incerca si eu. Smile  Pare cute. <3

E si de member? 

Chef Foa

Varsta : 17
feminin
KinzCash : 18378962
Joburi/Distractii : -

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Sam 01 Mar 2014, 11:39

Nu cred...dar stiu ca daca vrei banuti in plus pe joc parca iei cu cardul ca la ss. Cred ca asta e un fel de member. Dar nu cred ca exista asa in sine nici la sweet flirt nu este. xD Mereu mi-au placut jocurile fara member , toti putem fii egali. :3
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Chef Foa la data de Sam 01 Mar 2014, 11:41

Dya a scris:Nu cred...dar stiu ca daca vrei banuti in plus pe joc parca iei cu cardul ca la ss. Cred ca asta e un fel de member. Dar nu cred ca exista asa in sine nici la sweet flirt nu este. xD Mereu mi-au placut jocurile fara member , toti putem fii egali. :3
Da si mie... Oare cui i-ar placea sa plateasca? :[ 

Chef Foa

feminin

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Sam 01 Mar 2014, 11:48

Nimanui clau xD 
Btw , pagina principala a jocului este in franceza , sunt mai multe limbi in care e , eu sunt pe serverul englez. Daca vreti sa va schimbati serverul e foarte usor este acolo sus ceva de genul.

Da-i pe fr. tot in jos si o sa iti apara asa.

Si de acolo poti sa iti selectezi orice limba. xD
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Chef Foa la data de Sam 01 Mar 2014, 11:49

orice limba?  inclusiv si romana?? =))

Chef Foa

feminin

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Sam 01 Mar 2014, 11:53

*Clau* a scris:orice limba?  inclusiv si romana?? =))
Ma refeream la steagurile de acolo. xD Nu exista inca server roman sper sa se inventeze.
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum