Club Anime

Pagina 2 din 15 Înapoi  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Urmatorul

In jos

Cireasa Masterchef! Re: Club Anime

Mesaj  Ana :3 la data de Sam 22 Feb 2014, 20:24

Teo a scris:Descriere de pe tpu la l.c. xD

"
2. Lovely Complex
Este despre Risa Koizumi si Atsushi Ōtani care erau colegi de clasa o.o Risa avea 1.72 inaltime si Otani 1.56 Ea se indragosteste de Otani si cand ii spune el o "refuza", dar pe urma el ii spune ca o place xD. [ Ei erau prieteni ].
Genuri: Romance, School, Comedy etc.
"
L-am vazut la TV pe Animax,e chiar dragut desi e vorba despre iubire si chestii..
Deci cand au inceput aia sa moara in Another eram gen O.O" ,dar apoi m-am obisnuit =)))
Ana :3
Animalutul Lunii
Animalutul Lunii

Varsta : 16
feminin
KinzCash : 19079622
Localizare : AnImE WoRlD
Joburi/Distractii : Desenul,plimbarile,bicicleta,scoala,animeurile..
Stare de spirit : Happy

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj  Preecy~ la data de Sam 22 Feb 2014, 20:51

Dya ♥ a scris:
~~Lidy~~ a scris:Vreau sa ma uit, dar stie cineva vre-unul fara sa fie horror?
Sword art online. 
Eu la el am ajuns la ep. 8 a fost putin cam pervers pe la jumatate episodului dar nah.. xD
Eu l-am terminat. A fost super.
Daaar, mai pe la final e puuutin pervers. Putin de tot. Ok, mai mult decat la ep 8 dar..
Preecy~
Animalutul Lunii
Animalutul Lunii

Varsta : 17
feminin
KinzCash : 19140498

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Sam 22 Feb 2014, 21:37

Ana :3 a scris:
Teo a scris:Descriere de pe tpu la l.c. xD

"
2. Lovely Complex
Este despre Risa Koizumi si Atsushi Ōtani care erau colegi de clasa o.o Risa avea 1.72 inaltime si Otani 1.56 Ea se indragosteste de Otani si cand ii spune el o "refuza", dar pe urma el ii spune ca o place xD. [ Ei erau prieteni ].
Genuri: Romance, School, Comedy etc.
"
L-am vazut la TV pe Animax,e chiar dragut desi e vorba despre iubire si chestii..
Deci cand au inceput aia sa moara in Another eram gen O.O" ,dar apoi m-am obisnuit =)))
Eu n-am vazut faza e ca eu cand n-aveam ce face am cautat odata amime-uri si am luat tot animekage-ul si am vazut descrierea tuturor de acolo,m-am si uitat pe la intrebarile pe tema asta de pe tpu deci stiu ceva anime-uri xDD
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Sam 22 Feb 2014, 21:38

Malyyy a scris:
Dya ♥ a scris:
Sword art online. 
Eu la el am ajuns la ep. 8 a fost putin cam pervers pe la jumatate episodului dar nah.. xD
Eu l-am terminat. A fost super.
Daaar, mai pe la final e puuutin pervers. Putin de tot. Ok, mai mult decat la ep 8 dar..

Ai vazut si asta?xD daca nu uita-te neaparat =.=

http://site.anime-nolimit.ro/anime/226-sword-art-online/3969-sword-art-online-extra-edition
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Sam 22 Feb 2014, 21:42

Ce fel de anime ai vrea,daca nu horror?xDD romance?actiune,drama comedie,hentai(pentru cei ce stiu ce inseamna:glumeeescc =))) )mister,fantezie,yuri/yaoi(glumesc,iar xDD),shounen(sword art online se incadreaza aici chiar daca categoria asta e destinata baietilor ca vezi doamne e cu lupte xDD)
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Ana :3 la data de Sam 22 Feb 2014, 22:30

Mai gasesti cateva horror si pt. mine? :O
Animalutul Lunii
Animalutul Lunii

feminin

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 23 Feb 2014, 12:06

Ana :3 a scris:Mai gasesti cateva horror si pt. mine? :O
Incearca corpse party dar are doar vreo 5 episoade xD

Ai putea sa te uiti si la ghost hunt ca e si horror si amuzant xDD chiar daca primele episoade nu-s cine stie ce sunt cateva faze la care chiar am ras =))
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 23 Feb 2014, 12:14

Corpse party e despre niste prieteni care mersesera intr-o seara la scoala pentru a face un ritual prin care vor ramane uniti pe veci(il fac ptc. unul dintre ei se muta la o alta scoala si ei voiau sa rammana prieteni)
Iar ritualul declanseaza un fel de portal iar ei ajung in scoala lor veche care fusese demolata si peste ea se construise cea noua.In scoala aia murisera vreo 5 copii ucisi de o fetita care a manipulat un profesor s-o ajute iar ei ca sa iasa din scoala trebuia sa trimita sufletele copiilor sa se odihneasca,inclusiv cel al fetitei aleia,cand au fost ucisi fiecarui copil i s-a taiat ceva iar ei trebuiau sa le dea partea corpului taiata inapoi xD dar spiritele copiilor alora erau rele,intr-un fel erau blestemate :? nu e pervers exceptand o faza nu prea importanta :/
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 23 Feb 2014, 14:32

Dar sa NU se uite careva la OVA-ul de la corpse party,eu am vrut pana pe la min. 2 cand am ramas traumatizata si am inchis comp-ul :SS
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 23 Feb 2014, 15:00

Deci din sao pana acum episoadele mele preferate sunt 3,7,10 si 12...chiar acum am terminat 12...pur si simplu mi-a venit sa plang...un mic spoiler teo daca mi-ai putea da...
Spoiler:
Yui se va intoarce vreodata la Kirito si Asuna?  😢  😢  😢 
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 23 Feb 2014, 16:05

Dya ♥️ a scris:Deci din sao pana acum episoadele mele preferate sunt 3,7,10 si 12...chiar acum am terminat 12...pur si simplu mi-a venit sa plang...un mic spoiler teo daca mi-ai putea da...
Spoiler:
Yui se va intoarce vreodata la Kirito si Asuna?  😢  😢  😢 
Duaa :DD si va fi chiar mai adorabila ca zana -.0
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Preecy~ la data de Dum 23 Feb 2014, 16:21

Finalul e fericiiit <3  :pp:  (in SAO)
Preecy~
Animalutul Lunii
Animalutul Lunii

Varsta : 17
feminin
KinzCash : 19140498

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 23 Feb 2014, 16:31

Am ajuns pana la episodul 15...cat am plans la 14...
Spoiler:
Cand Asuna a fost ucisa..  Sad 
Si vad ca s-au gasit si in lumea reala da' e tipu' ala care cica urmeaza sa se casatoreasca cu Asuna -.-''
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 23 Feb 2014, 16:44

Dya ♥️ a scris:Am ajuns pana la episodul 15...cat am plans la 14...
Spoiler:
Si vad ca s-au gasit si in lumea reala da' e tipu' ala care cica urmeaza sa se casatoreasca cu Asuna -.-''
Mdeah a fost ciudat,teoretic au murit toti trei dar dupa toti au inviat sau ceva de genul xD in fine admin-ul ala cred ca devine un fel de fantoma cum era griselda :?

Stiu,e nebun..si pervers xX
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Ana :3 la data de Dum 23 Feb 2014, 20:09

M-am apucat si eu de SAO,sunt pe la ep.7 ,IL ADOOOR!
Animalutul Lunii
Animalutul Lunii

feminin

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 23 Feb 2014, 20:40

Teo a scris:
Dya ♥️ a scris:Am ajuns pana la episodul 15...cat am plans la 14...
Spoiler:
Mdeah a fost ciudat,teoretic au murit toti trei dar dupa toti au inviat sau ceva de genul xD in fine admin-ul ala cred ca devine un fel de fantoma cum era griselda :?

Stiu,e nebun..si pervers xX
Uffff...am ajuns la episodul 18 , poate fii ceva mai dragut ca yui zana? :3
Ana iti spun de acum..10.THE.BEST.EP.EVER
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Mar 25 Feb 2014, 21:58

Am terminat anime-ul , tipul ala Sugou e extrem de pervers si nebun cum ai spus tu Teo...cand a vrut Kirito (mda ii spun user-ul de player=)) ) sa mearga la spital sa o vada pe Asuna era cat pe ce sa il omoare , iar ce a facut in episodul 24..mi se pare cam exagerat sincer.. x-x nu exista si sezonul 2? Ce lume cruda...cred ca ma apuc de Toradora, cam cate episoade are? xD
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Mier 26 Feb 2014, 16:26

Dya ♥ a scris:Am terminat anime-ul , tipul ala Sugou e extrem de pervers si nebun cum ai spus tu Teo...cand a vrut Kirito (mda ii spun user-ul de player=)) ) sa mearga la spital sa o vada pe Asuna era cat pe ce sa il omoare , iar ce a facut in episodul 24..mi se pare cam exagerat sincer.. x-x nu exista si sezonul 2? Ce lume cruda...cred ca ma apuc de Toradora, cam cate episoade are? xD
Nu inca,va amaparea ggo gun game online dar nu prea stiu cum va fi..din cate am inteles de la sma si de pe net kirito va fi fata :ss asuna nush ce i se intampla..vedem noi xDD

Nush :/ eu am rezistat doar pana la ep 4. scuze smaa Dx

Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Mier 26 Feb 2014, 18:07

Abia astept <333333333 Poate Asuna va fii baiat=))))))
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 27 Feb 2014, 11:10

Dya a scris:Abia astept <333333333 Poate Asuna va fii baiat=))))))
Nush,nu cred,daca il caut pe kirito imi da o fata daca o caut pe asuna nu o gasesc :?
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 27 Feb 2014, 13:59

Teo a scris:
Nush,nu cred,daca il caut pe kirito imi da o fata daca o caut pe asuna nu o gasesc :?
Sper sa fie , adica ar fii asa naspa daca si Asuna si Kirito ar fii ambele fete ;-;
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 27 Feb 2014, 14:03

Dya a scris:
Teo a scris:
Sper sa fie , adica ar fii asa naspa daca si Asuna si Kirito ar fii ambele fete ;-;
Chiar si eu tre' sa admin asta,dar totusi o prefer pe asuna fata xD

Aproape am terinat Karneval e ciudat animeu'..si colorat..=)) foarte,foarte colorat,cred ca e cel mai colorat din cate am vazut =))
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 27 Feb 2014, 15:01

Asta e asa triiiiiiiiiist am terminat si karneval :-: iar n-am la ce sa ma uit Dxx dar..macar acum sun 14 anime-uri vazute cap-coada Very Happy
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 27 Feb 2014, 15:58

Am auzit eu colorat ?  :suspect: hua ma uit si eu la karnval :O E horror?
*Constinta* : De ce naiba m-ai intrebi daca e colorat , logic ca nu e horror geniule
*Dya*: M-ai sti? -.-'
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 27 Feb 2014, 16:01

Dya a scris:Am auzit eu colorat ?  :suspect: hua ma uit si eu la karnval :O E horror?
*Constinta* : De ce naiba m-ai intrebi daca e colorat , logic ca nu e horror geniule
M-am uit doar la asta
https://www.youtube.com/watch?v=Bf0vy7VvHEM
Si mi se pare deja extrem de ciudat o.o
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 27 Feb 2014, 16:34

Dya a scris:Am auzit eu colorat ?  :suspect: hua ma uit si eu la karnval :O E horror?
Nu e horror,cand zic colorat ma refer la..colorat.E despre o asociatie de oameni numita Circus care se lupta cu un fel de monstrii genetici creati de alti oameni,iar oamenii din Circus au niste bratari ce le permit sa zboare si sa scoata arme de nicaieri si organizeaza parade cateodata.Blondul ala e Yogi e e dus total cu pluta :? se lupta pe acolo dar nu e cu mult sange,si pers. principal e defapt un animalut adorabil modificat genetic si transformat in baiat care plange foarte usor si-si face prieteni pe unde apuca xD si yogi plange din orice.
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Ana :3 la data de Sam 01 Mar 2014, 21:01

Am terminat cele 25 de episoade din SAO,superbe!Mai putin episodul 24,sunt inca socata dupa ce am vazut ce i-a facut Sugou ala Asunei(adica totusi frate...)...Maine ma apuc de episoadele speciale,26,27,28 si 29 xDDD
Animalutul Lunii
Animalutul Lunii

feminin

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Sam 01 Mar 2014, 21:18

Ana :3 a scris:Am terminat cele 25 de episoade din SAO,superbe!Mai putin episodul 24,sunt inca socata dupa ce am vazut ce i-a facut Sugou ala Asunei(adica totusi frate...)...Maine ma apuc de episoadele speciale,26,27,28 si 29 xDDD
26,27,28 si 29?uh? nu exista xDD adica e un special de o ora jumatate care ar face cam cat 4 ep.,dar..xDD
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Ana :3 la data de Sam 01 Mar 2014, 21:21

Teo a scris:
Ana :3 a scris:Am terminat cele 25 de episoade din SAO,superbe!Mai putin episodul 24,sunt inca socata dupa ce am vazut ce i-a facut Sugou ala Asunei(adica totusi frate...)...Maine ma apuc de episoadele speciale,26,27,28 si 29 xDDD
26,27,28 si 29?uh? nu exista xDD adica e un special de o ora jumatate care ar face cam cat 4 ep.,dar..xDD
Pe unele siteuri le gasesti separate,dar eu o sa ma uit la el in versiunea film..
Animalutul Lunii
Animalutul Lunii

feminin

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Sam 01 Mar 2014, 21:23

Ana :3 a scris:
Teo a scris:
Pe unele siteuri le gasesti separate,dar eu o sa ma uit la el in versiunea film..
Aw,da xD si eu le-am vazut,in mare parte povestesc ce s-a intamplat in cele 25 ep.,dar la sfarsit e o chestie noua destul de lunga,sigur ca mai sunt si niste mini episoade chibi :?
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Ana :3 la data de Sam 01 Mar 2014, 22:12

SAO face furori pe internet XD
Animalutul Lunii
Animalutul Lunii

feminin

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 02 Mar 2014, 11:04

Ana :3 a scris:SAO face furori pe internet XD
Mda,e destul de cunoscut,l-am vazut in majoritatea topurilor de pe youtube xDD
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Ana :3 la data de Dum 02 Mar 2014, 18:34

M-am uitat la juma' de episod din Shingeki no Kyojin si nu prea mi-a placut,fara suparare...
M-am apucat de altul care se numeste Dog Days.
Animalutul Lunii
Animalutul Lunii

feminin

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 02 Mar 2014, 18:38

Ana :3 a scris:M-am uitat la juma' de episod din Shingeki no Kyojin si nu prea mi-a placut,fara suparare...
M-am apucat de altul care se numeste Dog Days.
Poi ai vazut jumatate de episod,nici n-au apucat sa se lupte,nu ii dai nici o sansa 0-0

dog days?xDD
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Ana :3 la data de Dum 02 Mar 2014, 18:55

Yep XD
Dog Days is a 2011 Japanese fantasy anime TV series created by Masaki Tsuzuki. The series revolves around Cinque Izumi, a cheerful and athletic half-Japanese, half-English boy studying at Kinokawa International School in Japan who is suddenly summoned to the alternate world of Flonyard. The people there look no different from humans, except for one thing; they have animal ears and tails. The one who summoned him is Millhiore, the dog-like Princess of the Biscotti Republic, who requested his assistance in their war against the forces of the feline-like Galette Lion Dominion. The wars in Flonyard differ from the ones on Earth, and are waged with special rules and no casualties in a fashion similar to a sports competition with the purpose to raise funds for the Kingdoms involved, where the winner faction claims a larger sum than the losing side.
After winning his first battle for Biscotti, Cinque learns that when a hero is summoned into Flonyard he becomes unable to return to his homeworld, a fact that Millhiore also was unaware of. The scientists of Biscotti promise to Cinque to find a way for him to return home in 16 days, the remaining time until his meeting with his friend Rebecca whom he promised to spend the last three days of his spring break with.
Animalutul Lunii
Animalutul Lunii

feminin

Sus In jos

Mesaj  Ana :3 la data de Dum 09 Mar 2014, 10:48

Daca cautati un anime Romance-Comedy bun va sfatuiesc sa incercati Golden Time.
L-am inceput ieri si e chiar dragut XD
Animalutul Lunii
Animalutul Lunii

feminin

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 09 Mar 2014, 20:04

Mdeah,v-am zis niste anime-uri mai sus si daca nu le vedeti va pap,mai adaug si Karneval *-*

Ciudat,colorat,toate personajele sunt nebune,una moare intr-un episod si in al 2-lea apare vie ca si cum n-ar fi murit xX dubioos..sunt niste creaturi ciudate,adica oameni modificati genetic,niste oameni dintr-o asociatie Circus care zboara si scot arme de nicaieri,un baiat de 21 de ani caruia-i place v-ati ascunselea si plange mereu si e obsedat de Nyanperona(sau ceva de genul) o pisica portocalie uriasa xDD primul episod e umpic pervers,adica nu e mai pervers ca cel din sao,stiti voi la care ma refer,cei ce ati vazut sao xD adica nu se intampla nimic,era un baiat rapit si o femeie cu pieptul cam mare(ca sa zic asa)ii statea pe stomac dar dupa explodeaza casa imd. asa ca e ok,dupa nu mai e perversitate aproape deloc,vor mai fi vreo 2 fete cu pieptul cam mare xD
Concluzie:Uitati-va sau muriti 0-0
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  ciel la data de Mar 08 Apr 2014, 20:43

Azi am vazut episodul 1 din SAO.Ma apuc de anime cred.... Clap 
ciel
CandyKinz
CandyKinz

masculin
KinzCash : 19193742
Localizare : ....

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Mar 08 Apr 2014, 20:55

Cosmin~ a scris:Azi am vazut episodul 1 din SAO.Ma apuc de anime cred.... Clap 
Yay,tare Very Happy
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  doofenshmirtz la data de Mar 08 Apr 2014, 20:56

si eu ma apuc

dar nu am chef sa ma uit la sao acum  Embarassed  Rolling Eyes 

doofenshmirtz
CandyKinz
CandyKinz

Varsta : 9
feminin
KinzCash : 19122858

Sus In jos

Mesaj  ciel la data de Mar 08 Apr 2014, 21:14

nuttie-alegria a scris:si eu ma apuc

din cate am vazut,in primul ep e despre un brunet (am uitat numele =]] ) care a ramas blocat intr-un joc numit SAO si adminul jocului i-a spus ca nu e un bug,ci doar daca termina jocul (ajunge la floor 100) poate iesi din el dar daca moare in joc,moare si in real ca ii distruge creierul.Si ei acu sunt la floor 1 =]]
ciel
CandyKinz
CandyKinz

masculin

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Mier 09 Apr 2014, 08:16

Cosmin~ a scris:

din cate am vazut,in primul ep e despre un brunet (am uitat numele =]] ) care a ramas blocat intr-un joc numit SAO si adminul jocului i-a spus ca nu e un bug,ci doar daca termina jocul (ajunge la floor 100) poate iesi din el dar daca moare in joc,moare si in real ca ii distruge creierul.Si ei acu sunt la floor 1 =]]
Yoy ce bine ai inteles anime-ul  Laughing  , sa continui pana il termini  :suspect: 
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  ciel la data de Mier 09 Apr 2014, 12:28

asa o sa fac  :suspect: :suspect: Like a Star @ heaven 
ciel
CandyKinz
CandyKinz

masculin

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Mier 09 Apr 2014, 12:37

Dya a scris:
Cosmin~ a scris:

Yoy ce bine ai inteles anime-ul  Laughing  , sa continui pana il termini  :suspect: 
Nu e un anime greu de inteles 00” xDD
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Mier 09 Apr 2014, 15:05

Eu nu l-am prea inteles xX''
Oricum la Shingeki no Kyojin sunt la ep. 9 , adica acum ma uit...ma intreb doar cum de sunt atatia titani? Parca intrun ep. a spus ca ei nu se pot inmulti   Huh?  si tot sunt f.f.f multi Undecided
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  doofenshmirtz la data de Mier 09 Apr 2014, 16:58

am vazut 2 ep. din sao  Tongue  Lol!  Yum!  Yum! 

doofenshmirtz
CandyKinz
CandyKinz

Varsta : 9
feminin
KinzCash : 19122858

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Mier 09 Apr 2014, 17:03

nuttie-alegria a scris:am vazut 2 ep. din sao  Tongue  Lol!  Yum!  Yum! 
'' Yum!  Yum! '' l-ai mancat? =.=
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  ciel la data de Mier 09 Apr 2014, 17:37

ce puternica e asuna si....ce puternic era grasanul de la floor 1
ciel
CandyKinz
CandyKinz

masculin

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Mier 09 Apr 2014, 19:15

Dya a scris:Eu nu l-am prea inteles xX''
Oricum la Shingeki no Kyojin sunt la ep. 9 , adica acum ma uit...ma intreb doar cum de sunt atatia titani? Parca intrun ep. a spus ca ei nu se pot inmulti   Huh?  si tot sunt f.f.f multi Undecided
Nu se pot,aparent,nu se stie de unde vin xD in OVA va fi un titan care vorbeste,si Levi il omoara(apare mai incolo are o singura expresie a fetei xX) xX
biata Zoe,nu mai are pe ce sa-si faca experimentele(si ea apare mai incolo,se joaca cu titanii,le spune povesti xDD e printre preferatele mele 0-0 )
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Mier 09 Apr 2014, 22:15

Teo a scris:
Dya a scris:Eu nu l-am prea inteles xX''
Nu se pot,aparent,nu se stie de unde vin xD in OVA va fi un titan care vorbeste,si Levi il omoara(apare mai incolo are o singura expresie a fetei xX) xX
biata Zoe,nu mai are pe ce sa-si faca experimentele(si ea apare mai incolo,se joaca cu titanii,le spune povesti xDD e printre preferatele mele 0-0 )
=))))) Acum sunt la ep. 14 , m-as fii uitat si mai mult daca nu venea fata aia si statea vreo 3 ore xX ajungem macar la ep. 20-21.. Sad
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 15 Înapoi  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum