Club Anime

Pagina 3 din 15 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Urmatorul

In jos

Cireasa Masterchef! Re: Club Anime

Mesaj  Vizitator la data de Mier 09 Apr 2014, 22:18

Teo a scris:Nu m-am putut abtine sa nu fac unul,chiar daca nu prea va uitati[lucru ce imi frange inima ;-;] xD

Eu cred ca am vazut vreo 10 dar asta doar fiindca sunt foarte pretentioasa,totusi daca nu va uitati la another,sword art online,shingeki  no kyojin sau death note va pap =.=
Inca 2 si jumatete dintr-un  anime de vazut ca sa nu ma mananci  affraid 
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  ciel la data de Joi 10 Apr 2014, 08:23

Azi ma uit la ep 3 si 4 din SAO  affraid 
ciel
CandyKinz
CandyKinz

masculin
KinzCash : 18613800
Localizare : ....

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 08:52

Uitati-va sau muriti =.=
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 10:46

Teo mai bine vorbim aici ca deranjam linistea publica de pe conversatii=))
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 10:50

Dya a scris:Teo mai bine vorbim aici ca deranjam linistea publica de pe conversatii=))
Ok xD App,unul din presonajele mele pref. din snk e si comandantul pixis =)) imi place chelia si nebunia lui xDD
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 10:57

Laughing  Laughing  Laughing 
Totusi eu nu inteleg ceva , de ce Annie s-ar transforma si in titan si ar fii spionul , de ce?! ;-; de ce ii uraste asa tare , ce are cu Eren? ;-;
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 11:00

Dya a scris:Laughing  Laughing  Laughing 
Totusi eu nu inteleg ceva , de ce Annie s-ar transforma si in titan si ar fii spionul , de ce?! ;-; de ce ii uraste asa tare , ce are cu Eren? ;-;
Nu prea stiu,inclusiv cei care au spart zidul au fost oameni-titan nici eu nu inteleg de ce vor sa-si distruga propria specie ca sa zic asa,adica omenirea xD
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 11:02

Imi pare rau ca spun asta dar
Spoiler:
ANNIE E CEL MAI HANDICAPAT SI RETARDAT PERSONAJ PE CARE L-AM VAZUT IN VIATA MEA
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 11:05

Dya a scris:Imi pare rau ca spun asta dar
Spoiler:
ANNIE E CEL MAI HANDICAPAT SI RETARDAT PERSONAJ PE CARE L-AM VAZUT IN VIATA MEA
Mda,stiu =(
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 11:06

ASA EREN OMOAR-O , FA-O SA SUFERE PE NENEROCITA!!!!!!  :twisted:  :twisted:  Mad  Mad  Mad  Mad 
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 11:08

Dya a scris:ASA EREN OMOAR-O , FA-O SA SUFERE PE NENEROCITA!!!!!!  :twisted:  :twisted:  Mad  Mad  Mad  Mad 
Eren va pierde si va fi oarecum inghitit,nu moare il salveaza Mikasa si Levi =(
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 11:11

NENOROCITA NAIBI PIERI IN IAD!!!! PIERIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII , DE CE NAIBA A TREBUIT SA APARI CEL PUTIN IN ANIME , DE CE????!!?!!?
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 11:12

Dya a scris:NENOROCITA NAIBI PIERI IN IAD!!!! PIERIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII , DE CE NAIBA A TREBUIT SA APARI CEL PUTIN IN ANIME , DE CE????!!?!!?
Usurel dya,usurel,la final o captureaza :Dsi cand zic final ma refer al anime-ului xD
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 11:15

Imi pare rau , vad ce val m-a luat  Laughing  Laughing  Laughing    Dar tot o urasc pe Annie=))
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 11:29

Pe unde mai esti,dya?xD
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

L-au recuperat pe eren de la nenorocita :3 ce puternic e levi o.o

Ultima editare efectuata de catre Dya in Joi 10 Apr 2014, 17:31, editata de 1 ori
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Teo a scris:Pe unde mai esti,dya?xD
Cand sunt pe camp , vorbesc , iar pe acolo sunt cadavrele in carute
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 11:33

Dya a scris:
Teo a scris:Pe unde mai esti,dya?xD
Cand sunt pe camp , vorbesc , iar pe acolo sunt cadavrele in carute
A,da,tin minte,atunci cand 2 sentimentali se intorc dupa cadavrul unuia si unul dintre ei e mancat de titani si celalalt salvat de mikasa *-* dar vin titanii dupa ei xD si abandoneaza multe cadavre xX
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 11:35

Am ajuns acum la partea aia , cadavrul cu parul blond aruncat..e..e...christa? Sad  sau numai stiu numele exact..

Ultima editare efectuata de catre Dya in Joi 10 Apr 2014, 11:43, editata de 1 ori
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 11:40

Dya a scris:Am ajuns acum la partea aia , cadavrul cu parul blond aruncat..e..e...christa? :(sau numai stiu numele exact..
Nu,e Annie si nu e cadavru,e muscata la mana xD Christa n-a murit Very Happy
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 11:41

Sau parca era Krista :? ma rog xD
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 11:42

Teo a scris:Sau parca era Krista :? ma rog xD
Cand zic parca era ma refer la nume,numele parca era cu K,nu cadavrul parca era Krista aka Christa xD
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 11:45

Teo a scris:
Dya a scris:Am ajuns acum la partea aia , cadavrul cu parul blond aruncat..e..e...christa? :(sau numai stiu numele exact..
Huh..Annie , dar..Annie nu e titanul femeie? Ea a scapat , era in padure , nu au prins-o..cum putea fii ea? Plus ca nu are de unde , ea parca nu s-a dus la echipa lor ..si la politie  ca sa nu lupte Tongue
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 12:00

Dya a scris:
Teo a scris:
Huh..Annie , dar..Annie nu e titanul femeie? Ea a scapat , era in padure , nu au prins-o..cum putea fii ea? Plus ca nu are de unde , ea parca nu s-a dus la echipa lor ..si la politie  ca sa nu lupte Tongue
Asta va dura ceva...explicatieee:
Logic,cea mai buna cale de a se intoarce acasa era sa se dea drept cadavru avand in vedere ca echipamentul manevrabil era imposibil de folosit data fiind zona de campie,transformarea in titan ar fi presupus riscul de a fi atacata si cred ca era si obosita,nu stiu daca avea un cal dar s-a facut inventarul si cum ai spus si tu ea nu era in armata iar colegii ei ar fi recunoscut-o,insa la inventarul cadavrelor nu i se vedea fata si oricum de asta de ocupa Erwin care nu stia cine e,se uita pur si simplu la insigna.Echipamentul presupun ca e furat de la un cadavru.Nu s-a alaturat armatei de recunoastere doar ca sa-si protejeze identitatea,daca li se alatura avea o misiune,cineva ar fi observat repede ca lipseste fix cand apare femeia titan.Tot ea i-a omorat si pe Soony si Bean,intelegi xD ?
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 12:04

Teo a scris:
Dya a scris:
Teo a scris:
Logic,cea mai buna cale de a se intoarce acasa era sa se dea drept cadavru avand in vedere ca echipamentul manevrabil era imposibil de folosit data fiind zona de campie,transformarea in titan ar fi presupus riscul de a fi atacata si cred ca era si obosita,nu stiu daca avea un cal dar s-a facut inventarul si cum ai spus si tu ea nu era in armata iar colegii ei ar fi recunoscut-o,insa la inventarul cadavrelor nu i se vedea fata si oricum de asta de ocupa Erwin care nu stia cine e,se uita pur si simplu la insigna.Echipamentul presupun ca e furat de la un cadavru.Nu s-a alaturat armatei de recunoastere doar ca sa-si protejeze identitatea,daca li se alatura avea o misiune,cineva ar fi observat repede ca lipseste fix cand apare femeia titan.Tot ea i-a omorat si pe Soony si Bean,intelegi xD ?
Pai echipa care s-a batut cu Annie e inafara zidul Rose (Maria), iar cadavrele aveau sa ajunga in interiorul zidul Rose , dar Annie e la politie iar ei fac  parte din interiorul zidului Sina , ma rog , e ciudat dar daca spui tu ca aia a fost Annie..  :suspect: 
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 12:15

Dya a scris:
Teo a scris:
Dya a scris:
Teo a scris:
Pai echipa care s-a batut cu Annie e inafara zidul Rose (Maria), iar cadavrele aveau sa ajunga in interiorul zidul Rose , dar Annie e la politie iar ei fac  parte din interiorul zidului Sina , ma rog , e ciudat dar daca spui tu ca aia a fost Annie..  :suspect: 
Nu sunt sigura ca politia militara nu se afla si in Rose dar obiectivul ei e sa treaca de teritoriul titanilor fara sa-si dezvalui identitatea,nu e asa de greu sa ajungi in Sina daca te aflii in Rose.
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 12:18

Argh!!! >_< nenorocita iar s-a lovit la deget si s-a transformat in titan...  Mad  Mad  acum sunt la ep. 24 , adica urmeaza sa-l vad  :suspect:  xDD
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 12:57

Ce..ce...ce forma ciudata are Eren in episodul 25..furia,exterminarea tuturor tinanilor..
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 13:01

Dya a scris:Ce..ce...ce forma ciudata are Eren in episodul 25..furia,exterminarea tuturor tinanilor..
Uita-te si la Ova,tipul ala care se dadea mare ca a omorat 39 de titani si care a murit o sa planga xD
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 13:12

Cum poate sa planga daca e mort?  Laughing  Oricum acum am inceput sa vad Ova  Very Happy 
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 13:15

Teo ai observat ca Zoe are cateodata ochii rosi cateodata caprui? Pai asa e si la mine=))
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 13:32

Ce ciudat a fost Ova , mai ales cand a vorbit titanul *-*
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 13:41

Dya a scris:Ce ciudat a fost Ova , mai ales cand a vorbit titanul *-*
In ova arata uneori si parti ale anime-ului respectiv pe care n-au aratat-o la momentul in care s-a intamplat actiunea,in cazul asta expeditia 57 xD
Zoe are ochii maro deschis ii arata rosii cand vrea sa ii evidentieze nebunia =)) 
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 13:43

Teo a scris:
In ova arata uneori si parti ale anime-ului respectiv pe care n-au aratat-o la momentul in care s-a intamplat actiunea,in cazul asta expeditia 57 xD
Zoe are ochii maro deschis ii arata rosii cand vrea sa ii evidentieze nebunia =)) 
Da si asta , dar cateodata mi se par rosi si cand nu e nervoasa
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 13:45

Dya a scris:
Teo a scris:
Da si asta , dar cateodata mi se par rosi si cand nu e nervoasa
Nu nervoasa,nebuna,ea e mereu nebuna nu ai vazut?xDD nu prea cred ca ii are rosii si in alte momente adica stiu ca in real ochii caprui se reflecta in rosu dar nu cred ca si in anime-uri xDD
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  ciel la data de Joi 10 Apr 2014, 17:23

Daca nu ma-nsel,Asuna il place kirito? :?
ciel
CandyKinz
CandyKinz

masculin

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 17:26

Cosmin a scris:Daca nu ma-nsel,Asuna il place kirito? :?
Daa  Very Happy  In ep. 9-10 se casatoresc , parca  Laughing 
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  ciel la data de Joi 10 Apr 2014, 17:30

Dya a scris:
deci cati ani au? =))))))))))))))))))))))
ciel
CandyKinz
CandyKinz

masculin

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 17:33

Cosmin a scris:
Dya a scris:
deci cati ani au? =))))))))))))))))))))))
15-16 , dar in joc ma , nu in real
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  ciel la data de Joi 10 Apr 2014, 17:35

am terminat ep 5.a fost putin plictisitor dar a fost trist cum a omorat-o pe yoruko,a cazut de la etaj si asa s-a terminat episodu  😢 
ciel
CandyKinz
CandyKinz

masculin

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 17:38

O sa incep si eu sa ma uit la Sao
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 10 Apr 2014, 18:21

Cosmin a scris:am terminat ep 5.a fost putin plictisitor dar a fost trist cum a omorat-o pe yoruko,a cazut de la etaj si asa s-a terminat episodu  😢 
Stiu a fost foarte plictisitor X_X plus ca deabia am inteles ceva xDD
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Vin 11 Apr 2014, 10:13

Voiam sa ma uit la death note dar nu o mai fac fiindca nu gasesc nici unde sub. in engleza , doar si doar, traducere  Laughing , oricum cred ca ma apuc de elfen lied...tot 25 de episoade are? ca l-am gasit sub.in ro de 13 ep. xD
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Vin 11 Apr 2014, 10:25

Dya a scris:
Cosmin a scris:am terminat ep 5.a fost putin plictisitor dar a fost trist cum a omorat-o pe yoruko,a cazut de la etaj si asa s-a terminat episodu  😢 
Nu a murit mah,si dya daca deabea ai inteles ceva nu-ti mai recomand death note ca ep. alea au fost de logica si death note tot anime-ul a fost asa =))
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Vin 11 Apr 2014, 10:28

Teo a scris:
Dya a scris:
Nu a murit mah,si dya daca deabea ai inteles ceva nu-ti mai recomand death note ca ep. alea au fost de logica si death note tot anime-ul a fost asa =))
Dar eu tot ma uit  , cand m-am uitat la ep. ala , eram si ocupata si ma cam uitam in 2 parti ,lol. Si nu a murit , a trucat asta ,ptc. parca cineva o prinsese dupa ce se aruncase sau ceva de genul

Ultima editare efectuata de catre Dya in Vin 11 Apr 2014, 10:29, editata de 1 ori
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Vin 11 Apr 2014, 10:28

Dya a scris:Voiam sa ma uit la death note dar nu o mai fac fiindca nu gasesc nici unde sub. in engleza , doar si doar, traducere  Laughing , oricum cred ca ma apuc de elfen lied...tot 25 de episoade are? ca l-am gasit sub.in ro de 13 ep. xD
Dyaaaaaa,are vreo 14,nu te uita,ti-am zis ca sunt dezbracate niste fetel?nu face asta :-:
Tu nu gasesti nimic,death note il vezi pe anime kage.. .-.

http://anime-kage-ro.info/anime/death-note/

in romana..xD subtitrat
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Vin 11 Apr 2014, 10:30

Teo a scris:
Dya a scris:Voiam sa ma uit la death note dar nu o mai fac fiindca nu gasesc nici unde sub. in engleza , doar si doar, traducere  Laughing , oricum cred ca ma apuc de elfen lied...tot 25 de episoade are? ca l-am gasit sub.in ro de 13 ep. xD
Dyaaaaaa,are vreo 14,nu te uita,ti-am zis ca sunt dezbracate niste fetel?nu face asta :-:

in romana..xD subtitrat
-Fata tuturor din snk catre Christa-
Esti o zeita ^3^
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Vin 11 Apr 2014, 10:31

Dya a scris:
Teo a scris:
Dya a scris:
Dar eu tot ma uit  , cand m-am uitat la ep. ala , eram si ocupata si ma cam uitam in 2 parti ,lol. Si nu a murit , a trucat asta ,ptc. parca cineva o prinsese dupa ce se aruncase si pusese ceva sange , numai stiu aproape nimic , nu am vazut anime-ul de 3 luni  Lol! 
Nu sti chiar nimic.Si eu m-am uitat inaintea ta 0-0

In zonele sigure jucatorii nu puteau sa moara ca asta era marele mister cum a murit unul si ei cand a murit yoruko tot intr-o zona sigura erau,avea cutitul in spate cat timp a vorbit cu ei dupa s-a aruncat iar hainele ei au explodat,cu ajutorul luminii aleia care se creea a reusit sa scape si toti au crezut ca amurit,dar e dragut la sfarsit ca apare fantoma Griseldei :33
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Vin 11 Apr 2014, 10:32

Dya a scris:
Teo a scris:

in romana..xD subtitrat
-Fata tuturor din snk catre Christa-
Esti o zeita ^3^

Cand cauti anime nu cauta pe net intra pe anime-nolimit sau anime kage dar vezi ca sunt 2 anime kage,intra pe asta care ti l-am dat eu xD
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Vin 11 Apr 2014, 10:34

Teo a scris:
Dya a scris:
Teo a scris:
Dya a scris:
Dar eu tot ma uit  , cand m-am uitat la ep. ala , eram si ocupata si ma cam uitam in 2 parti ,lol. Si nu a murit , a trucat asta ,ptc. parca cineva o prinsese dupa ce se aruncase si pusese ceva sange , numai stiu aproape nimic , nu am vazut anime-ul de 3 luni  Lol! 
Nu sti chiar nimic.Si eu m-am uitat inaintea ta 0-0

In zonele sigure jucatorii nu puteau sa moara ca asta era marele mister cum a murit unul si ei cand a murit yoruko tot intr-o zona sigura erau,avea cutitul in spate cat timp a vorbit cu ei dupa s-a aruncat iar hainele ei au explodat,cu ajutorul luminii aleia care se creea a reusit sa scape si toti au crezut ca amurit,dar e dragut la sfarsit ca apare fantoma Griseldei :33
Stiu , a fost dragut...dar...serios fantoma in joc?=))
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 3 din 15 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum