Aura Kingdom

In jos

Cireasa Masterchef! Aura Kingdom

Mesaj  Vizitator la data de Sam 01 Feb 2014, 16:00

Aura Kingdom este un joc anime , in care te bati si faci questuri. La inceput iti faci contul (trebuie sa ai minim 13 ani , mda..sunt unele chesti mai asa in joc...ma rog eu am mintit ca am 13...stiu nu e bine dar nah..Smile)) ) dupa ce ai facut contul jocul necesita descarcare (care dureaza si ea destul de mult...dar merita jocul e super!)
dupa iti va da sa iti alegi o clasa din cativa luptatori nu ii tin minte pe toti dar parca 6 sunt..eu sunt din clasa celor care au o carte si recita incantati..sincer clasa asta mi se pare cea mai buna dupa aceea (numai tin minte daca e chiar etapa urmatoare) candva te va pune sa iti alegi un partener in joc care te va ajuta in toate batalile pe care le vei face (partenerul va aparea mai tarziu pe la lvl 7 - 8..numai tin minte sigur la un quest special) ai de ales dintre parteneri : o fetita , un baiat , un unicorn sau ceva animalut cred o dragon ca de foc.Iar la un quest special vei mai primi un anume strut pe care il poti ''calari'' pe parcursul jocul la unele misiuni. Pe joc ma numesc Dya33. Vi-l recomand jocul este super si cred cat de cat original nu am mai gasit asa joc vreodata. (cel putin eu , nu ma refer la toti )

Ultima editare efectuata de catre Dya ♪ in Sam 01 Feb 2014, 23:09, editata de 1 ori
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Cireasa Masterchef! Re: Aura Kingdom

Mesaj  Vizitator la data de Sam 01 Feb 2014, 19:56

Lol,deci iti place =]] Eu m-am blocat la lvl 20 la un quest ;-; sper sa dau peste sma sa vedem ce facem ca si ea e acolo xD
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Sam 01 Feb 2014, 20:47

Eu m-am blocat la lvl 12..nu stiu unde pot curata fructele alea.. :|

Ultima editare efectuata de catre Dya ♪ in Sam 01 Feb 2014, 23:10, editata de 1 ori
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Sam 01 Feb 2014, 23:08

Astea sunt toate grupele nu sunt 6 si 8...eu sunt a 7 grupa de acolo XD

P.S: Daca arata avatar de fata sau baiat nu inseamna ca e asa..la orice grupa de luptatori poti sa iti selectezi si sa fii fata sau baiat. Smile))
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 02 Feb 2014, 01:25

Tebuie sa omori niste creaturi pentru fructe xD Mi-am mai facut un cont,altul altul,cu alta adresa de mail,etc xD e tot la lvl 20 ca am stat de la 9 pana acum sa-l cresc =]]] cu pauze si blocaje .-. 
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 02 Feb 2014, 01:27

Dya ♪ a scris:Aura Kingdom este un joc anime , in care te bati si faci questuri. La inceput iti faci contul (trebuie sa ai minim 13 ani , mda..sunt unele chesti mai asa in joc...ma rog eu am mintit ca am 13...stiu nu e bine dar nah..Smile)) ) dupa ce ai facut contul jocul necesita descarcare (care dureaza si ea destul de mult...dar merita jocul e super!)
dupa iti va da sa iti alegi o clasa din cativa luptatori nu ii tin minte pe toti dar parca 6 sunt..eu sunt din clasa celor care au o carte si recita incantati..sincer clasa asta mi se pare cea mai buna dupa aceea (numai tin minte daca e chiar etapa urmatoare) candva te va pune sa iti alegi un partener in joc care te va ajuta in toate batalile pe care le vei face (partenerul va aparea mai tarziu pe la lvl 7 - 8..numai tin minte sigur la un quest special) ai de ales dintre parteneri : o fetita , un baiat , un unicorn sau ceva animalut cred o dragon ca de foc.Iar la un quest special vei mai primi un anume strut pe care il poti ''calari'' pe parcursul jocul la unele misiuni. Pe joc ma numesc Dya33. Vi-l recomand jocul este super si cred cat de cat original nu am mai gasit asa joc vreodata. (cel putin eu , nu ma refer la toti )
Partenerul apare la lvl 10 sau in cazul meu 9 xD la 7 sau 6 iti da un strut.
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 02 Feb 2014, 01:28

Eu acuma pe joc sunt Pikapi xD  e de la pikachu =.= se pronunta intr-un cuv. si repede,legat xD
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 02 Feb 2014, 10:43

Teo a scris:Tebuie sa omori niste creaturi pentru fructe xD Mi-am mai facut un cont,altul altul,cu alta adresa de mail,etc xD e tot la lvl 20 ca am stat de la 9 pana acum sa-l cresc =]]] cu pauze si blocaje .-. 
Nu e adevarat fructele le-am cules din niste pomisoare mici xD si acu ma pune ''collect cleaned hard fruits''? Nu ma pune cumva sa le spal sau..?
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Ingrid a.k.a Iggy la data de Dum 02 Feb 2014, 15:56

suna interesant !

niste poze din gameplay ?
Ingrid a.k.a Iggy
Webkinz Birthstone
Webkinz Birthstone

Varsta : 19
feminin
KinzCash : 18230298
Localizare : #Divergent #HungerGames #TheFaultInOurStars #Fourtris #Keeta #Hagustus #Fangirl #YOLO #Pokemon #Pika #MistyAsh
Joburi/Distractii : Whatever =))
Stare de spirit : Happy.as.always.

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 02 Feb 2014, 18:02

In joc te lupti mult xD si cred ca scopul jocului e sa-l invingi pe cavalerul umbrelor care te infrange  la inceput si te trimite in oras xD
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Ingrid a.k.a Iggy la data de Dum 02 Feb 2014, 19:30

m-am uitat pe yt ... nu prea imi place structura jocului XD e gen metin - aproximativ deci no thx
Ingrid a.k.a Iggy
Webkinz Birthstone
Webkinz Birthstone

feminin
Localizare : #Divergent #HungerGames #TheFaultInOurStars #Fourtris #Keeta #Hagustus #Fangirl #YOLO #Pokemon #Pika #MistyAsh

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 02 Feb 2014, 22:47

IngridDash a scris:m-am uitat pe yt ... nu prea imi place structura jocului XD e gen metin - aproximativ deci no thx
Nu seamana deloc cu metin..macar incearca..eu cand m-am uitat pe yt la videoclipuri cu jocul era total diferit de cum il joci in real tu..plus aici nu e ca la metin sa te chinui atata la questuri da-i click pe un quest si te duce direct la locul unde trebuie sa il faci de multe ori trebuie sa bati creaturi...si cel putin mie mi se pare suuuuper XD
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 02 Feb 2014, 22:48

Si..metin are avataruri mult mai urate..astea sunt anime in adevaratul sens al cuvantului =)))
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Lun 03 Feb 2014, 08:15

Nu e ca metin,metin nush daca e 3d :? In fine,daca nu-i place nu-i place dar nu e ca metin xD
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  doofenshmirtz la data de Lun 03 Feb 2014, 14:48

e anime... nu`mi place  Worship 

~~~

doofenshmirtz
CandyKinz
CandyKinz

Varsta : 9
feminin
KinzCash : 18222948

Sus In jos

Mesaj  Ingrid a.k.a Iggy la data de Lun 03 Feb 2014, 19:40

Dya ♪ a scris:
IngridDash a scris:m-am uitat pe yt ... nu prea imi place structura jocului XD e gen metin - aproximativ deci no thx
Nu seamana deloc cu metin..macar incearca..eu cand m-am uitat pe yt la videoclipuri cu jocul era total diferit de cum il joci in real tu..plus aici nu e ca la metin sa te chinui atata la questuri da-i click pe un quest si te duce direct la locul unde trebuie sa il faci de multe ori trebuie sa bati creaturi...si cel putin mie mi se pare suuuuper XD

ai dreptate =)) e tare =))
Ingrid a.k.a Iggy
Webkinz Birthstone
Webkinz Birthstone

feminin

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Mar 04 Feb 2014, 11:27

Ingrid,te-ai apucat?:3
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Mar 04 Feb 2014, 11:29

Eu ma las..nu ma stiu juca prea bine Sad
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Vin 07 Mar 2014, 09:59

Eu mi-am facut alt cont asa ca sunt deabea la 40 xD ma pune sa-mi aleg clasa secundara dar eu nu vreau sa o aleg si nush cu sa inchid sau sa resping misiunea =[
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Sam 26 Apr 2014, 19:25

M-am reapucat sunt RainbowHeart pe joc , lvl 34
Daca se apuca cineva puteti sa le adaugati si pe Teo si Sma la prieteni.
Userul lui Teo - Teodora
A lui Sma - Webkai

Ultima editare efectuata de catre Dya in Vin 02 Mai 2014, 12:49, editata de 1 ori
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Sam 26 Apr 2014, 19:31

Numele meu e foarte complicat,pun pariu ca nu stiti de unde vine..
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Sam 26 Apr 2014, 19:54

Teo in crazeD parca asa se numea tribul tau...sunt multi?
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Ingrid a.k.a Iggy la data de Dum 18 Mai 2014, 20:58

ma apuc =))
Ingrid a.k.a Iggy
Webkinz Birthstone
Webkinz Birthstone

feminin

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 18 Mai 2014, 21:34

Yeee
Daca vrei sa fii cu mine ,Teo si Sma sa ne putem vedea vreodata..selecteaza server chinema..sunt 3 acolo..hydra ,siren,chinema..numai stiu cum se numeste dar..sa selectezi aia cu c..oricum cred ca se selecteaza singur channelulxD
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 18 Mai 2014, 22:08

Am jucat pe server-ul privat,banii nu se fac mai usor si este mai mare ptc. ei baga totul inainte,inclusiv clasele acolo e si samurai si katana si nu mai stiu ce,daca nu ma insel exista si dangeonurile de la 65 dar asa nu-i mare dif iar grafica e aceasi.
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 25 Sept 2014, 16:15

Teo(^-^)/)♥ a scris:Am jucat pe server-ul privat,banii nu se fac mai usor si este mai mare ptc. ei baga totul inainte,inclusiv clasele acolo e si samurai si katana si nu mai stiu ce,daca nu ma insel exista si dangeonurile de la 65 dar asa nu-i mare dif iar grafica e aceasi.
recunoaste ca-i mai tare=))) stiu ca mesajul e demult si ca acum si tu esti innebunita dupa joc=]]
daca cineva va juca vreodata pe joc sunt
Dya lvl 68 (momentan sunt imediat 69,mdah) - wizard/bard (posibil sa schimb bard cu coasa)

Ultima editare efectuata de catre Dya in Vin 26 Sept 2014, 19:16, editata de 1 ori
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Vin 26 Sept 2014, 19:12

Dya a scris:
Teo(^-^)/)♥ a scris:Am jucat pe server-ul privat,banii nu se fac mai usor si este mai mare ptc. ei baga totul inainte,inclusiv clasele acolo e si samurai si katana si nu mai stiu ce,daca nu ma insel exista si dangeonurile de la 65 dar asa nu-i mare dif iar grafica e aceasi.
recunoaste ca-i mai tare=))) stiu ca mesajul e demult si ca acum si tu esti innebunita dupa joc=]]
daca cineva va juca vreodata pe joc sunt
Dya lvl 66 (momentan sunt imediat 67) - wizard/bard (posibil sa schimb bard cu coasa)
Este ptc. cei de la Aeria sunt nesimtiti,hahahah xD dar banii chiar nu se fac mai usor xDD
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Sam 22 Noi 2014, 13:36

O sa imi fac si eu cont,cand imi primesc laptopu (asta ii ala de rezerva,nu instalez nimic pe el)
si na,adica voi in ce categorie mi ati propune sa fiu?
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Sam 22 Noi 2014, 15:00

^_^JaneTheKiller^_^ a scris:O sa imi fac si eu cont,cand imi primesc laptopu (asta ii ala de rezerva,nu instalez nimic pe el)
si na,adica voi in ce categorie mi ati propune sa fiu?
eu numai joc ca nu prea am timp,eu jucasem pe private iar restul acum tot pe serverul ala joaca,iti spun ca sa nu instelezi si tu pe ala normal,pe private in vreo 2 saptamani poti fii foarte pro dar pe aura normal iti ia cam 2 luni  Laughing  momentan ravagerul e cel mai puternic,adica toporul,din cate stiu eu,clasa mea preferata e katarul si vrajitorul,chiar daca nu e asa puternic
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Sam 22 Noi 2014, 21:14

nu mai joc,mi se pare prea complicat uf Sad IMVU ii mai bun
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat