Amintiri...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Cireasa Masterchef! Amintiri...

Mesaj  Chef Foa la data de Dum 26 Ian 2014, 13:01

Aici scriem amintiri placute din viata noastra. Smile)
Mie mi-e dor de vara... vara trecuta a fost mega-tare.  Lol!   la club, cu fetele... stam la parter, avem plasma, si vedere la geam cu spatele blocului, unde sunt colegii mei care beau bere si noi ne batem joc de ei, iar eu incep sa o ia la goana...
sau la inceputul toamnei eram afara si culegeam frunze in cutia de carton si il vad pe un baiat din a 8a care e cel mai prost din scoala, incepe sa ne urmareasca, intra in casa la club si el deschide usa si vrea sa intre. noi murim de frica si ne ascundem in baie... =.= atunci pleaca de unde a venit si intra in scara.. cand deschidem scara el era inuntru...
sau in vara am fost afara si erau 2 copii hoti care au furat un bax de inghetata si ii urmarim si ne prefacem ca sunam la politie si ei pleaca. 

Ah, ce vremuri... Santa 

Chef Foa

Varsta : 16
feminin
KinzCash : 15609239
Joburi/Distractii : -

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Cireasa Masterchef! Re: Amintiri...

Mesaj  Vizitator la data de Dum 26 Ian 2014, 13:25

Iarna trecuta cand m-am jucat intr-una cu catelusa mea in curte prin zapada :3
Vara trecuta cand am facut extrem de multe lucruri super<3 Pacat ca m-am mutat de la bloc.. :c mie foarte dor de fetele pe care nu le-am mai vazut de luni bune inafara de bff pe care o vad zilnic la scoala
Excursia din toamna asta...au fost cele mai tari seri din viata mea! Excursia a fost de 3 zile...toata scoala (eram la internat atunci serile alea) statea treaza pana la vreo 4   noaptea si cand era vreo profa pe coridor toti taceam ca pitici si ne faceam ca dormim...si dupa ce pleaca *puff iar galagie , party hard* =]]]]   Laughing  Laughing  Am facut multe farse la telefon..una a fost atat de amuzanta ca o fata nu s-a mai oprit din ras timp de 10 minute=))))))))))))) era a 8..sa ne bata..s-au intamplat multe=]]
Atunci cand scoala a adus boxele la sfarsitul anului si punea muzica in pauze =]] *pe clasa a 4*
Am facut multe la viata mea dar nu prea le mai tin minte  Laughing  Laughing 
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Rox la data de Lun 03 Mar 2014, 17:30

Am avut multe amintiri frumoase pe forumul lui Deea...
Rox
Webkinz Aventure Park
Webkinz Aventure Park

feminin
KinzCash : 15407725
Localizare : Acasă.
Joburi/Distractii : Flocoşitul T T Kradness T T
Stare de spirit : T T
Username Webkinz : pufi09

Sus In jos

Mesaj  Patricia la data de Mier 26 Mar 2014, 20:57

tin minte ca eu cu 2 fete ieseam vara afara si isi bateau joc de mine in scara si jucam prinsa si ele trisau... Smile) sau plecam acasa si plangeam fiindca se purtau urat cu mine, ma udau si alte chestii faceau.
sau cand eu cu alea 2 fete eram inchise in scara lor nu a mea , stau langa scara mea adica, si vedeam pe geamul ala un ziarist si noi il urmaream si ii ziceam nu stiu ce si fugeam. =)) sau cand sunam cu nr. necunoscut pe alti oameni si odata o fata din alea doua o sunase pe o colega cred, nu mai stiu si puse o melodie comica , de "club" =))), si ea facea asa fata aia prietena mea : cluuub, clubb... dance dance ...  Laughing 
si dupa cum am mai zis ieseam afara singura uneori si stateam 1 ora sau chiar mai mult pe scarile altui bloc si tin minte ca aveam stticksuri odata si hraneam un catel Smile)) si manca!
Patricia
CandyKinz
CandyKinz

masculin
KinzCash : 15664994

Sus In jos

Mesaj  Chef Foa la data de Mier 26 Mar 2014, 20:58

lol mada ma apuca nostalgia si rasul~! =))))

Chef Foa

feminin
KinzCash : 15609239
Joburi/Distractii : -

Sus In jos

Mesaj  Patricia la data de Mier 26 Mar 2014, 21:01

*Clau* a scris:lol mada ma apuca nostalgia si rasul~! =))))
 Lol! Laughing Laughing Laughing Laughing 
Patricia
CandyKinz
CandyKinz

masculin
KinzCash : 15664994

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos