Sweet flirt

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Cireasa Masterchef! Re: Sweet flirt

Mesaj  Vizitator la data de Mier 12 Noi 2014, 14:03

deci nu stiu de ce dar cred ca nathaniel e perfect pentru mine,adica frate am de 4 episoade 100+ si nici nu m-am uitat la videouri cu raspunsuri sa cresc afinitia=]]posibil fiindca sunt si eu ca el?Adica linistit si nu fac multe prosti,cu lysander si kentin ma mai inteleg bine,dupa armin si apoi alexy (care din pacate e gay) si dupa minunat castiel care ma detesta din tot sufletul...sincer preferatul meu era jade dar din pacate apare doar la ep 3...iar pe dake care il urasc,ma bucur ca am scapat de el (avea ganduri extrem de mdah)
si din cate am inteles, SPER sa bage personajul asta
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=266659490180968&set=p.266659490180968&type=1&theater
si nu stiu daca e fake sau nu ca auzisem si eu maidemult de un viktor,era un nume pe care voiam sa il puna lui lysander
stiu ca prin ep 18 parca intre castiel si nath se schimba treaba,nath devine baiatul rau si castiel ala cuvinte
momentan nu stiu pe cine sa aleg dinte kentin si nathaniel ca as da un replay sa fac iar de la episodul 1 am vreo 1300 P.A imi ajunge cam pana la ep 5 daca nu cheltui mult si am sa mai strang si eu ca rar se publicheaza un ep nou,sa cresc iar afinitile=)))
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Vin 14 Noi 2014, 16:32

no acum jocul a devenit naspa...cred ca se v a inchide serverul romanesc din cauza fetitelor de 9 ani care faceau subiecte aiurea -_-

no si chinomiku sau cum o chema,nu stie romaneste din cate am inteles 0.0
ma rog...m am jucat si aveam si obsesie cu jocul ala Smile))))))))))
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Vin 14 Noi 2014, 19:46

pai nu,lol,ea vorbeste doar franceza..are translatori 
a aparut ep 17
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Vin 14 Noi 2014, 19:50

in ep 18 te poti saruta cu kentin da sweetie a ta e proasta si isi pune iepurele la gura (in ep 18 un iepure de la bio o sa fuga si va trebui sa-l prinzi cu un baiat in laboratoru de bio si parca ramaneti incuiati=)))))) )
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Vin 14 Noi 2014, 19:54

Spoiler:
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Vin 14 Noi 2014, 20:11

Dya a scris:
Spoiler:
Kretin ala e machiat cumva?0-0 no no,mama soacra nu va lasa sa va lasati violate de cretin,nooooo
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Sam 15 Noi 2014, 10:57

Teo(n.n) a scris:
Dya a scris:
Spoiler:
Kretin ala e machiat cumva?0-0 no no,mama soacra nu va lasa sa va lasati violate de cretin,nooooo
=]]]]]]]]]]
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Sam 15 Noi 2014, 10:59

eu chiar sunt geloasa pe iepurele ala,ok=))
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Sam 15 Noi 2014, 12:23

Dya a scris:eu chiar sunt geloasa pe iepurele ala,ok=))
Il inseli pe bietu” kid cu Kretin cel gay?0-0 it”s ok to be gay ...0-0
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Sam 15 Noi 2014, 14:31

il cheama kentin,si nu,preferatul meu e lysander/nathaniel
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Sam 15 Noi 2014, 17:57

Dya a scris:in ep 18 te poti saruta cu kentin da sweetie a ta e proasta si isi pune iepurele la gura (in ep 18 un iepure de la bio o sa fuga si va trebui sa-l prinzi cu un baiat in laboratoru de bio si parca ramaneti incuiati=)))))) )

ioi,mi o aparut zambetul de pedofila :> Smile)))))))))))))))))))))))))))

cam proasta sweetie a ta Smile)
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Sam 15 Noi 2014, 17:58

Teo(n.n) a scris:
Dya a scris:eu chiar sunt geloasa pe iepurele ala,ok=))
Il inseli pe bietu” kid cu Kretin cel gay?0-0 it”s ok to be gay ...0-0

uf.
mi ai adus aminte de fostul prieten
ii ziceam Kid.
ca era obsedat de Death the kid Laughing si eu de simetrie pe atunci Laughing
vai Smile)
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Sam 15 Noi 2014, 21:08

^_^JaneTheKiller^_^ a scris:
Dya a scris:in ep 18 te poti saruta cu kentin da sweetie a ta e proasta si isi pune iepurele la gura (in ep 18 un iepure de la bio o sa fuga si va trebui sa-l prinzi cu un baiat in laboratoru de bio si parca ramaneti incuiati=)))))) )

ioi,mi o aparut zambetul de pedofila :> Smile)))))))))))))))))))))))))))

cam proasta sweetie a ta Smile)
in ep 18 va fii asta noi suntem inca la 17,defapt sweetie a tuturor :c cred ca ma axez pe lys :> il las pe nath sa isi vada de viata lui=]]
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 16 Noi 2014, 12:41

lesin Laughing sa si vada de viata Smile) ba mai stii cand am scris 2 pagini PLINE la Dake? Smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

uraste alcoolul..cum frate sa il urasti eu beau >.< no,am baut..acum beau numa la petreceri,nu ca disperata,zi de zi,ca inainte...

moh Smile)
si uraste tonu. aici sunt de acord...
si la ken cand scriam cu caps Laughing
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 16 Noi 2014, 14:02

aer 
lys/kentin/nathaniel? care?;-; ajuutor=))))))) nu stiu pe care sa il aleg
lysander adora stilul victorian,are o imbracaminte super si ciudata in acelasi timp,are doi ochii de culori diferite,ii place cyanul si are parul alb :3
nath adora pisicile (inca un iubitor de pisici prezent),si e super dragut in felul ca te poti intelege cu el,dar detesta dulciurile si e chiar prea obsedat de scoala =))))))
kentin e copilaros si ii plac biscuiti,ca si mie
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 16 Noi 2014, 14:03

Dya a scris:aer 
lysander adora stilul victorian,are o imbracaminte super si ciudata in acelasi timp,are doi ochii de culori diferite,ii place cyanul si are parul alb :3
nath adora pisicile (inca un iubitor de pisici prezent),si e super dragut in felul ca te poti intelege cu el,dar detesta dulciurile si e chiar prea obsedat de scoala =))))))
i-am pus doar pe astia fiindca:
castiel ma uraste,dar am alt cont unde ma inteleg cu el =))))
dake nu il suport
jade/dajan apar doar in ep 3
alexy e gay Smile))
armin,nu stiu,nu prea imi place asa mult
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 16 Noi 2014, 15:06

niciunu ramai la perna Lol!
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 16 Noi 2014, 15:47

lol tie parca iti placea ken dupa castiel dupa lysander=)))
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 16 Noi 2014, 16:43

Dya a scris:il cheama kentin,si nu,preferatul meu e lysander/nathaniel
da,da stiu dar kretin i se potriveste mai bine 
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 16 Noi 2014, 16:56

Dya a scris:

Eu cred ca-i mai bine cu nathaniel pentru ca deoarece caci fiindca ii plac pisicile deci aveti ceva in comun desi asta nu-i important ce urmeaza e ,e obsedat de scoala asta inseamna caaa invata mult asta inseamna ca o sa intre la o facultate buna o sa aiba un serviciu o sa aiba bani si banii sunt buni,sti asta nu? nu-i plac dulciurile asa ca ii vei putea manca felia de tort la zile de nastere si toate cele dupa ii inscenezi o crima,ajunge la inchisoare pe viata ptc. habar n-am i-a spart silicoanele lui bianca draguseanu ,ii iei toti banii si te duci la urmatorul si tot asa
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 16 Noi 2014, 22:08

Dya a scris:

stiu Laughing apoi de Alexi. ii genu meu :3
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Lun 17 Noi 2014, 14:48

Teo(n.n) a scris:
Dya a scris:

Eu cred ca-i mai bine cu nathaniel pentru ca deoarece caci fiindca ii plac pisicile deci aveti ceva in comun desi asta nu-i important ce urmeaza e ,e obsedat de scoala asta inseamna caaa invata mult asta inseamna ca o sa intre la o facultate buna o sa aiba un serviciu o sa aiba bani si banii sunt buni,sti asta nu? nu-i plac dulciurile asa ca ii vei putea manca felia de tort la zile de nastere si toate cele dupa ii inscenezi o crima,ajunge la inchisoare pe viata ptc. habar n-am i-a spart silicoanele lui bianca draguseanu ,ii iei toti banii si te duci la urmatorul si tot asa
mor teo  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Lun 17 Noi 2014, 14:59

lol mie imi e cam frica de parinti lui nathaniel,masa e o doamna cu piei de vulpe si creepy,tacsu parca lucra la ceva afaceri dar ma rog e ca mama lui nathaniel un fitos,sorasa ma uraste ca e o fiti d'eaia de prin joc care te uraste din prima zi xD nu e ca el ar vrea sa fie asa obsedat de scoala dar cand era mic era mai rau si facea multe prosti iar sora lui mai linistita,iar dupa s-a intors roata,parinti il tot pedepseau si a devenit asa tot mai cuminte si il puneau sa invete foarte bine,iar la sorasa nu i-a facut nimic si a devenit in timp o scorpie
parinti lui lysander sunt  doi bunicuti care l-au adoptat pe el si pe fratele lui si sunt super draguti ^^
mama lui kentin e super de treaba iar tatal lui chiar daca lucreaza la scoala militara e de treaba si el =]] chestia asta sa intalnesti parinti se intampla pe la ep 20-22=))) oricum daca va vreun sfarsit al jocului asta cat timp ai afinitia 100 cu personajul ala parinti nu se prea pot baga ca na totusi e un joc Undecided
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Lun 17 Noi 2014, 16:37

Dya a scris:lol mie imi e cam frica de parinti lui nathaniel,masa e o doamna cu piei de vulpe si creepy,tacsu parca lucra la ceva afaceri dar ma rog e ca mama lui nathaniel un fitos,sorasa ma uraste ca e o fiti d'eaia de prin joc care te uraste din prima zi xD nu e ca el ar vrea sa fie asa obsedat de scoala dar cand era mic era mai rau si facea multe prosti iar sora lui mai linistita,iar dupa s-a intors roata,parinti il tot pedepseau si a devenit asa tot mai cuminte si il puneau sa invete foarte bine,iar la sorasa nu i-a facut nimic si a devenit in timp o scorpie
parinti lui lysander sunt  doi bunicuti care l-au adoptat pe el si pe fratele lui si sunt super draguti ^^
mama lui kentin e super de treaba iar tatal lui chiar daca lucreaza la scoala militara e de treaba si el =]] chestia asta sa intalnesti parinti se intampla pe la ep 20-22=))) oricum daca va vreun sfarsit al jocului asta cat timp ai afinitia 100 cu personajul ala parinti nu se prea pot baga ca na totusi e un joc Undecided

parca aveam poze cu parintii lor..nu mai stiu ca altfel le postasem aici
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Mar 18 Noi 2014, 21:24

imi place mult sa editez,toate persoanajele au un card,eu de ce sa nu am?=)))
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Vin 21 Noi 2014, 18:13

pune l aci Laughing Laughing Laughing Laughing

ba deci la un moment dat imi venea sa ii dau cu ceva in cap lui lys,deci nu e o alegere buna
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum