Accidente nedorite

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Cireasa Masterchef! Accidente nedorite

Mesaj  Patricia la data de Sam 21 Sept 2013, 21:41

Sigur v-ați lovit grav de câteva ori... Scrieți chiar aici întreaga voastră întâmplare care v-a făcut un accident grav... Very Happy 
Patricia
CandyKinz
CandyKinz

masculin
KinzCash : 15664994

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Cireasa Masterchef! Re: Accidente nedorite

Mesaj  Vizitator la data de Sam 21 Sept 2013, 21:47

Am fugit ca proasta dupa caine si m-am impiedicat de niste trepte din piatra si m-am lovit la barba si s-a cam ''desfacut'' sau nu stiu cum sa spun =))) M-am dus la doctor am facut o injectie si mi-a pus un bandaj. Si acum am cicatrice... Mad 
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 22 Sept 2013, 10:41

Poi,aveam 3 ani,am vrut sa iau ceva dintr-o punga care era atarnata de un cui,undeva sus,dar fix sub punga aia era un scaun cu niste paturi pe el,ma urc eu pe scaun si pe paturi iar paturile [erau impachetate,una peste alta] au alunecat,am cazut lata la pamant pe spate si mi-am rupt mana,am inceput sa plang[nah,aveam 3 ani =)) si a fost o ruptura zdravana,imediat s-a invinetit] si am alergat la bunica in bucatarie si i-am spus ca am cazut si m-am lovit,cum aveam mana vanata toata asa ca a sunat-o pe mama iar mama a venit cu tata si m-au dus la spital,nu mi-a placut deloc de unul dintre doctori asa ca mi-am batut putin joc de el :"> si dupa am plecat acasa,cu tot cu ghipsul pe care l-am tinut 3 saptamani.
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  ~Lidy~ la data de Dum 22 Sept 2013, 11:28

Odata, cand aveam 7 ani si eram in parc cu trotineta, vroiam sa ma dau in niste masinute cu o prietena, si la un moment dat m-am ridicat umpic mai sus pe trotineta. Si nu intelegeam de ce mama se uita asa la mine 0.0, si cand m-am uitat si eu, aveam o gaura in picior pana la os. Ciudat este ca eu nu am simtit nimic =))
~Lidy~
Zumbuddy
Zumbuddy

Varsta : 15
feminin
KinzCash : 14898669
Localizare : La scoala! 5 sau 6 ore
Joburi/Distractii : Webkinz, MLP, LPS, Nyan Cat, Desene, Kawaii ^,^
Stare de spirit : Eh, happy 30%, sad 10%, dispozitie tipica de scoala/teme 60%

Sus In jos

Mesaj  Chef Foa la data de Dum 22 Sept 2013, 14:04

la scoala, la handbal un coleg, cel mai gras [are 64 de kg!!!] mi-a calcat glezna si mi-a zdrobit-o. inca mai am o galma mare. :O 

Chef Foa

Varsta : 16
feminin
KinzCash : 15609239
Joburi/Distractii : -

Sus In jos

Mesaj  ♪Anna♪ la data de Sam 12 Oct 2013, 09:44

Eram in vacanta de vara,si aveam 9 ani.Ma jucam cu bicicletele cu baietii de la mine de pe strada,m-am intors putin in spate ca zicea unul nu stiu ce,si am intrat cu bicicleta intr-un gard de fier. *-* Dinala asa de fier cu patratele,si mi-am "spintecat" carnea de la genunchi,si acum am dita-mai cicatricea.A fost super nasol,pentru ca dupa ce m-am ranit atunci trebuia sa merg la banchetul meu de clasa a 4-a. =]]
♪Anna♪
Lil'Kinz
Lil'Kinz

feminin
KinzCash : 15119266
Localizare : Pe undeva prin Paris <3
Joburi/Distractii : Sa cant si sa ma distreeeeez! <3
Stare de spirit : Chillin'!

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Sam 12 Oct 2013, 09:57

♪Anna♪ a scris:Eram in vacanta de vara,si aveam 9 ani.Ma jucam cu bicicletele cu baietii de la mine de pe strada,m-am intors putin in spate ca zicea unul nu stiu ce,si am intrat cu bicicleta intr-un gard de fier. *-* Dinala asa de fier cu patratele,si mi-am "spintecat" carnea de la genunchi,si acum am dita-mai cicatricea.A fost super nasol,pentru ca dupa ce m-am ranit atunci trebuia sa merg la banchetul meu de clasa a 4-a. =]]
Eh,de parca eu n-am fost la banchetul de a 4-a julita pe picioare =]] L-am facut la munte intr-o mini tabara,ei mi-au spus sa nu alerg in jos,repede pe munte,eu n-am ascultat,restul e istorie =]] recunosc totusi ca am avu dresuri mai inchise la culoare,si nu s-a vazut xD
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Kaya la data de Sam 12 Oct 2013, 10:49

Era o perioada in care fratii mei se jucau cu usile de la balcon.Intr-o zi,eu ca proasta[XD],am bagat mana acolo la tocul usii si efectiv mi-a zdrobit degetul:pale: .Imi era unghia scoasa din deget affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid .M-am dus la spital,mi-a pus un ghips [stiu,ghips la deget ] care l-am purta vreo 3 saptamani,dupa altul tot de 3 saptamani,dupa un plasture[normal,in fiecare seara il schimbam].Pentru mine a fost o experienta foare horror affraid

Acum unghia pare intacta si frumoasa:)
Kaya
Zumbuddy
Zumbuddy

Varsta : 14
feminin
KinzCash : 15468802
Localizare : In Bucuresti
Joburi/Distractii : Facebook,Webkinz
Stare de spirit : I'm back!!!

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Sam 12 Oct 2013, 10:57

☺️Caya☺️☻ a scris:Era o perioada in care fratii mei se jucau cu usile de la balcon.Intr-o zi,eu ca proasta[XD],am bagat mana acolo la tocul usii si efectiv mi-a zdrobit degetul:pale: .Imi era unghia scoasa din deget affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid .M-am dus la spital,mi-a pus un ghips [stiu,ghips la deget ] care l-am purta vreo 3 saptamani,dupa altul tot de 3 saptamani,dupa un plasture[normal,in fiecare seara il schimbam].Pentru mine a fost o experienta foare horror affraid

Si eu am avut ghips la deget,trebuia sa-l port 2 saptamani,in 2 zile nu l-am mai suportat si l-am dat jos =]] in a 3-a zi era bine xD Si cica la o fata de pe strada:
Nu-ti da ghipsul jos ca,sti tu acuma ghipsul ala nu e doar asa de forma,are el ceva bagat acolo.. 👅 
lol,pentru cei ce gandesc ca aceasta fata:ghipsul e facut pentru a-ti fixa membrul rupt,ca sa nu se sudeze osul stramb nu are nimic magic in el =]]]
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Ana :3 la data de Vin 20 Dec 2013, 21:24

Hai mai lasati-ma,eu mi-am prins degetele la usi in toata istoria mea de cel putin 10 ori Lol! Si uneori ma trazesc cu zgarieturi/vanatai pe care habar nu am cand si unde le fac 0.0 Ma mir si eu cat de desteapta pot fi uneori.
Ana :3
Animalutul Lunii
Animalutul Lunii

Varsta : 15
feminin
KinzCash : 15409989
Localizare : AnImE WoRlD
Joburi/Distractii : Desenul,plimbarile,bicicleta,scoala,animeurile..
Stare de spirit : Happy

Sus In jos

Mesaj  $Katia$ la data de Lun 23 Dec 2013, 08:54

aveam 8 ani si eram la scoala ma jucam cu o colega si dintr-o data nus ce am facut m-am impiedicat si am cazut cu fata si totul pe beton.....  pale dupa m-am dus in clasa si i-am aratat doamnei profesoare ce am patit m-am lovit la cot o zgarietura ultra mega mare si plina de sange ..... si la ochiul din dreapta m -am zgariat ! din fericire nu mi-am scos ochiul si nu mi-am rupt mana toate aceste zgarieturi au trecut intr-o o luna si umpic Smile
$Katia$
Webkinz
Webkinz

feminin
KinzCash : 15459249
Localizare : In lumea Za Random People xD
Joburi/Distractii : Toy Hunts
Stare de spirit : un cuvant: RANDOM

Sus In jos

Mesaj  $Katia$ la data de Lun 23 Dec 2013, 08:56

si m-ai am una ! Very Happy aveam 5 ani ma jucam afara cu verisoara mea si WP ele imi faceau unfel de cadouri din carton ne jucam ca era ziua mea Very Happy (apoi eram si noi mici Very Happy) cand ne jucam am cazut de undeva (nu mai stiu de unde  Lol! ) si am cazut cu picoarele pe beton mi-am facut o zgarietura uriasa pe tot genunchiul groaznic Undecided
$Katia$
Webkinz
Webkinz

feminin
KinzCash : 15459249
Localizare : In lumea Za Random People xD
Joburi/Distractii : Toy Hunts
Stare de spirit : un cuvant: RANDOM

Sus In jos

Mesaj  Patricia la data de Mar 07 Ian 2014, 19:09

Deci... Aveam splapi. Eram afara cu "prietenele" care ma injura ca au 12 ani si is mai mari decat mine. -.- Ne plimbam, si pe trotuar era un drum stricat, ca o scara plina cu pietre, si m-am impiedicat in ea si m-am lovit... *-* Si acum am cicatrice. Credeam ca mi-a intrat o piatra in picior, dar nu mi-a intrat.
Siii... Tata dormea in dormitor cu usa inchisa si eu eram in sufragerie, si am gasit un martisor d-ala cu vata, era rupt. Am luat vata si mi-am bagat-o in nas. Mama nu intelegea de ce imi mirosea nasu' mereu si respiram greu. :-s Si m-a dus la spital si mi-a scos vata cu o penseta tac - pac. xD
Siii... (asta nu e chiar "accident") eram in excursie si eram la un bazin cu apa in brasov cu colegele mele si ele stateau in bazin, si eu voiam sa ma duc la ele... Dar nu m-am dus ca era riscant, bazinul era mare, si daca intram in el ma innecam... Am o inaltime mica, 1,30 , si urasc asta... ._. ~ Si doamna i-a zis fetei ei de vreo 13 ani sa ma duca la colege, si m-a dus si nu am reusit sa ma tin de capatul bazinului si am cazut sub apa... Si daca nu ma ridicau colegele (ele se radeau de mine ...) muream innecata vara asta. xD ERA ASA DE NASPA, CAND M-AU RIDICAT AVEAM NASUL PLIN DE APA!  Mad 
Patricia
CandyKinz
CandyKinz

masculin
KinzCash : 15664994

Sus In jos

Mesaj  Ingrid a.k.a Iggy la data de Mier 08 Ian 2014, 11:13

cand eram pe a 7a cineva mi-a tras scaunul de sub fund si am cazut direct in fund... adica boooooom

si apoi m-a durut zile dar a trecut si am uitat

cand m-am dus la ortopedie ( cu spatele meu scoliozat =)) ) a zis ca nu doar am scolioza ci si doua vertebre jos sunt una intr-alta ... si ma intreaba medicul : n-ai cazut niciodata direct in fund tare? eu : nuuuuuuu urmatoarea zi : a ba daaa a mai demult XD

si mdea ma doare daca stau mai mult in fund X_X colegi stupizi
Ingrid a.k.a Iggy
Webkinz Birthstone
Webkinz Birthstone

Varsta : 18
feminin
KinzCash : 15460575
Localizare : #Divergent #HungerGames #TheFaultInOurStars #Fourtris #Keeta #Hagustus #Fangirl #YOLO #Pokemon #Pika #MistyAsh
Joburi/Distractii : Whatever =))
Stare de spirit : Happy.as.always.

Sus In jos

Mesaj  Rox la data de Lun 03 Mar 2014, 16:57

Pai cel mai grav a fost cand aveam vreo 5 ani si m-am impiedicat de pragul usii si mi-am rupt mana dreapta.
Rox
Webkinz Aventure Park
Webkinz Aventure Park

feminin
KinzCash : 15407725
Localizare : Acasă.
Joburi/Distractii : Flocoşitul T T Kradness T T
Stare de spirit : T T
Username Webkinz : pufi09

Sus In jos

Mesaj  Rox la data de Lun 03 Mar 2014, 16:59

Ingrid a scris:cand eram pe a 7a cineva mi-a tras scaunul de sub fund si am cazut direct in fund... adica boooooom

si apoi m-a durut zile dar a trecut si am uitat

cand m-am dus la ortopedie ( cu spatele meu scoliozat =)) ) a zis ca nu doar am scolioza ci si doua vertebre jos sunt una intr-alta ... si ma intreaba medicul : n-ai cazut niciodata direct in fund tare? eu : nuuuuuuu urmatoarea zi : a ba daaa a  mai demult XD

si mdea ma doare daca stau mai mult in fund X_X colegi stupizi

Auci...
Rox
Webkinz Aventure Park
Webkinz Aventure Park

feminin

Sus In jos

Mesaj  Rox la data de Mier 19 Noi 2014, 23:20

Teo(n.n) a scris:
☺️Caya☺️☻ a scris:Era o perioada in care fratii mei se jucau cu usile de la balcon.Intr-o zi,eu ca proasta[XD],am bagat mana acolo la tocul usii si efectiv mi-a zdrobit degetul:pale: .Imi era unghia scoasa din deget affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid .M-am dus la spital,mi-a pus un ghips [stiu,ghips la deget ] care l-am purta vreo 3 saptamani,dupa altul tot de 3 saptamani,dupa un plasture[normal,in fiecare seara il schimbam].Pentru mine a fost o experienta foare horror affraid

Si eu am avut ghips la deget,trebuia sa-l port 2 saptamani,in 2 zile nu l-am mai suportat si l-am dat jos =]] in a 3-a zi era bine xD Si cica la o fata de pe strada:
Nu-ti da ghipsul jos ca,sti tu acuma ghipsul ala nu e doar asa de forma,are el ceva bagat acolo.. 👅 
lol,pentru cei ce gandesc ca aceasta fata:ghipsul e facut pentru a-ti fixa membrul rupt,ca sa nu se sudeze osul stramb nu are nimic magic in el =]]]
Deci cred că fata aia credea că doctorul e ceva zână. Iţi pune acolo ceva praf fermecat ca să te faci bine. =))))
Rox
Webkinz Aventure Park
Webkinz Aventure Park

feminin

Sus In jos

Mesaj  Rox la data de Mier 19 Noi 2014, 23:30

Întâmplare de acum 3 ani: Era iarnă. În timp ce eu aşteptam ca tatăl meu să vină să mă ia eu am vazut o parte din trotuarul şcolii acoperită bine cu gheaţă. Am tot patinat pe gheaţă până când mi-am pierdut echilibrul şi am căzut pe mâna dreapta. Nu era ruptă dar mă durea foarte rău. Am lipsit câteva zile de la şcoală dar fiindcă eram pe a 4-a nu am avut mult de recuperat.

Altă întâmplare ar fi de acum o lună. Mă duceam în parc cu o colegă şi cum mergeam vorbeam cu ea. Nu eram atentă pe unde mergeam şi m-am împiedicat de o bordură mică sau ce era şi am făcut o entorsă. Mă durea foarte rău. L-am sunat pe tatăl meu şi i-am spus ce am păţit şi a venit şi m-a luat. Când am ajuns acasă piciorul era umflat calumea. Următoarea zi deci efectiv mergeam ca o handicapată pe holuri. =))) Toţi profesorii mă întrebau ce am păţit. Profa de biologie chiar mi-a dat câteva sfaturi care au fost de ajutor. xD Partea bună din toată întâmplarea e că am lipsit de la orele de sport. Yey! =)))
Rox
Webkinz Aventure Park
Webkinz Aventure Park

feminin

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Joi 20 Noi 2014, 14:05

WhiteFox13 a scris:Întâmplare de acum 3 ani: Era iarnă. În timp ce eu aşteptam ca tatăl meu să vină să mă ia eu am vazut o parte din trotuarul şcolii acoperită bine cu gheaţă. Am tot patinat pe gheaţă până când mi-am pierdut echilibrul şi am căzut pe mâna dreapta. Nu era ruptă dar mă durea foarte rău. Am lipsit câteva zile de la şcoală dar fiindcă eram pe a 4-a nu am avut mult de recuperat.

Altă întâmplare ar fi de acum o lună. Mă duceam în parc cu o colegă şi cum mergeam vorbeam cu ea. Nu eram atentă pe unde mergeam şi m-am împiedicat de o bordură mică sau ce era şi am făcut o entorsă. Mă durea foarte rău. L-am sunat pe tatăl meu şi i-am spus ce am păţit şi a venit şi m-a luat. Când am ajuns acasă piciorul era umflat calumea. Următoarea zi deci efectiv mergeam ca o handicapată  pe holuri. =))) Toţi profesorii mă întrebau ce am păţit. Profa de biologie chiar mi-a dat câteva sfaturi care au fost de ajutor. xD Partea bună din toată întâmplarea e că am lipsit de la orele de sport. Yey! =)))
mi s-a intamplat si mie faza cu mersul handicapat pe holuri cand eram pe clasa a 3 ma duceam cu mama de mana si spuse ea ai grija sa nu cazi in vreo groapa ca se reface drumul dar eu nu,m-a mancat pe mine undeva sa ma uit dupa o doamna cu un copil in carucior =))))))))))) si atunci am cazut intr-o groapa cu un picior si cum nu eram atenta ca n-am simtit m-am dus tot mai departe cam 2 secunde si dupa doar imi aud piciorul cum trosneste de mama focului si cum tata era la lucru ca eram cu mama am mers tot drumul pana acasa ca un pinguin =)))))) si la scoala mergeam ca disperata
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Rox la data de Joi 20 Noi 2014, 18:57

Dya a scris:
WhiteFox13 a scris:Întâmplare de acum 3 ani: Era iarnă. În timp ce eu aşteptam ca tatăl meu să vină să mă ia eu am vazut o parte din trotuarul şcolii acoperită bine cu gheaţă. Am tot patinat pe gheaţă până când mi-am pierdut echilibrul şi am căzut pe mâna dreapta. Nu era ruptă dar mă durea foarte rău. Am lipsit câteva zile de la şcoală dar fiindcă eram pe a 4-a nu am avut mult de recuperat.

Altă întâmplare ar fi de acum o lună. Mă duceam în parc cu o colegă şi cum mergeam vorbeam cu ea. Nu eram atentă pe unde mergeam şi m-am împiedicat de o bordură mică sau ce era şi am făcut o entorsă. Mă durea foarte rău. L-am sunat pe tatăl meu şi i-am spus ce am păţit şi a venit şi m-a luat. Când am ajuns acasă piciorul era umflat calumea. Următoarea zi deci efectiv mergeam ca o handicapată  pe holuri. =))) Toţi profesorii mă întrebau ce am păţit. Profa de biologie chiar mi-a dat câteva sfaturi care au fost de ajutor. xD Partea bună din toată întâmplarea e că am lipsit de la orele de sport. Yey! =)))
mi s-a intamplat si mie faza cu mersul handicapat pe holuri cand eram pe clasa a 3 ma duceam cu mama de mana si spuse ea ai grija sa nu cazi in vreo groapa ca se reface drumul dar eu nu,m-a mancat pe mine undeva sa ma uit dupa o doamna cu un copil in carucior =))))))))))) si atunci am cazut intr-o groapa cu un picior si cum nu eram atenta ca n-am simtit m-am dus tot mai departe cam 2 secunde si dupa doar imi aud piciorul cum trosneste de mama focului si cum tata era la lucru ca eram cu mama am mers tot drumul pana acasa ca un pinguin =)))))) si la scoala mergeam ca disperata
Te înţeleg perfect =)))))
Rox
Webkinz Aventure Park
Webkinz Aventure Park

feminin

Sus In jos

Mesaj  Silverlock la data de Joi 20 Noi 2014, 18:58

Odata, ma dadeam cu bicicleta (stau la casa de cand aveam 9 ani) . Si mergeam pe drum , si de-odata ma impiedic. Pe genunchi eram plina de sange. Si a fost dureros. Si cum se zice ca pui "sare pe rana ca sa te doara", cum aveam o prietena mai dusa cu pluta, cum altfel sa-i spun, a venit la mine acasa in timp ce dormeam (parintii nestiind cat de rea era ea, mda., o primeau.) . Ea venise cu niste flori si cu o cutiuta mica si rosie, ca un "cadou". Mi-a rugat parintii sa poata sa vina la mine in camera sa stea sa vorbeasca cu mine (dormeam, din pacate) si sa imi dea asa zisul "cadou". Mi-a dat florile si se apuca sa scoata ceva sfaramicios si alb din acea cutie. Era sare, ca in replica "sare pe rana" . Si mi-a turnat sare acolo pe genunchi. Dupa a plecat, ca si cum nimic nu s-a intamplat.
Am mers la spital, si eram foarte infectata. Ma dasem cu apa, dar sarea aceea .. Acum arat pe genunchi exact cum patisem eu asta acum 6 ani. Stiti cum arata pielea taiata ca si cum ar fi cu "foarfeca"? Asa arata. Si e tot rosie. Nu mi s-a mai strans, din cauza marei gauri. Dar in curand ma duc sa ma coase.. Atunci eram si in probleme financiare. Tongue Si nu ma consider deloc un copil norocos. Am si o boala, dar nu dau nume, si din pacate s-ar putea sa mor.. Dar pana atunci, profit de webkinz si de timpul meu. In fine, gata cu drama doar ma descarc. Embarassed

*EDIT: cum am vazut ca curiozitatea voastra si tensiunea creste, in legatura cu ce boala am , am cancer si da, nu am par. Arat hidos. Port baticuri in cap sa nu mi se vada acest defect.. La scoala nu pot face sportul. Niciodata nu am purtat pantaloni scurti, deoarece am pete rosii de la acea cazatura zdravana. Recent un coleg mi-a pus piedica si mi s-a mai largit gaura din acel accident. Cam atat. Lumea ma uraste, asta e Tongue
Silverlock
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Rox la data de Joi 20 Noi 2014, 19:38

Bijolitza a scris:Odata am plans rau ca ma durea burta dar era de la fasolele mamei Cookie Yes Yes
Asta era?! Doamne ce naspa, am patit am traito =[
Rox
Webkinz Aventure Park
Webkinz Aventure Park

feminin

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Vin 21 Noi 2014, 17:40

cel mai nefericit accident este ca s a nascut arosu si l am gasit abandonat si l am hranit ^.^
imi pare rau pentru mama ta,ca s a procopsit cu unu ca tine. daca eram ma ta,iti taiam cablul la net,eventual te duceam pe camp cu zilele ^.^
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Dum 07 Dec 2014, 21:27

^_^JaneTheKiller^_^ a scris:cel mai nefericit accident este ca s a nascut arosu si l am gasit abandonat si l am hranit ^.^
imi pare rau pentru mama ta,ca s a procopsit cu unu ca tine. daca eram ma ta,iti taiam cablul la net,eventual te duceam pe camp cu zilele ^.^
mor =))))))))))))))))
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Rox la data de Lun 08 Dec 2014, 15:31

Dya a scris:
^_^JaneTheKiller^_^ a scris:cel mai nefericit accident este ca s a nascut arosu si l am gasit abandonat si l am hranit ^.^
mor =))))))))))))))))
OMG! Aeeer! =))))
Rox
Webkinz Aventure Park
Webkinz Aventure Park

feminin

Sus In jos

Mesaj  Vizitator la data de Lun 08 Dec 2014, 21:56

Rox a scris:
Dya a scris:
mor =))))))))))))))))
OMG! Aeeer! =))))

CASTORICA CIOBANASU :>
vezi ma,va fac sa radeti,de revelion o sa am show pe aci, sper sa va doara burta,eventual sa imi dati bani la vara ca v am facut sa radeti,imi trebe bani pt inca un bilet spre Andy,ii caut casa,eventual il iau pe levi cu mine,il rapesc si il tin in dulap :>
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Rox la data de Lun 08 Dec 2014, 23:41

^_^JaneTheKiller^_^ a scris:
Rox a scris:
Dya a scris:
mor =))))))))))))))))
OMG! Aeeer! =))))

CASTORICA CIOBANASU :>
vezi ma,va fac sa radeti,de revelion o sa am show pe aci, sper sa va doara burta,eventual sa imi dati bani la vara ca v am facut sa radeti,imi trebe bani pt inca un bilet spre Andy,ii caut casa,eventual il iau pe levi cu mine,il rapesc si il tin in dulap :>
Levi ? Care Levi? Nu ştiu niciun Levi. Ştiu doar un Alex şi un Kid dar niciun Levi.

Ultima editare efectuata de catre Patricia in Mar 29 Dec 2015, 22:54, editata de 1 ori (Motiv : sfarma falci)
Rox
Webkinz Aventure Park
Webkinz Aventure Park

feminin

Sus In jos