Tantarii

In jos

Cireasa Masterchef! Tantarii

Mesaj  Vizitator la data de Joi 23 Oct 2014, 21:42

Stie cineva daca tantarii se mai hranesc si cu altceva inafara de polen si sange..ala eu..ala eu?Nu de alta dar am gasit ceva interesant si-mi tot bat capul cu asta de 3 zile.. :?

scurta povestioara despre viata unui tantar:
A fost odata ca bla bla bla,ca daca n-ar fi nu s-ar mai povesti un tantar care doar el stie ce-a mancat dupa a zburat pe langa cineva-cineva adica eu- si acel cineva l-a omorat dar din el a iesit o substanta mov care aparent nu e sange pentru ca nici in 3 zile nu s-a inchis la culoare,ca sangele se inchide imediat la culoare-daca ignoram faptul ca era mov era destul de logic ca ar fi fost sange,zic si eu- tin sa precizez ca e toamna si era la mine-n baie deci nu tu sursa de polen,sigur ca poate a venit de afara daca tufanelele au polen mov inchis ar fi o chestie dar sincer habar n-am care e culoarea polenului tufanelelor..si copilul ala amarat-a.k.a. cineva a.k.a. eu - isi tot scoate creierii cu problema asta...ceva idei?x.x

p.s. cine are chef sa discute cu mine pe baza -cum poate cadea sangele din cer?- ca asta e a 2-a chestie pe care n-o pot explica ,a 3-a ar fi de ce profa mea de mate mi-a dat 9 pe lucrare fara vreo greseala dar ma rog..
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum